Tujos, gyvatvorės - sodinimas bei priežiūra

Parduodame, sodiname bei prižiūrime įvairias tujas bei kitus augalus. Augalai plastikiniuose vazonuose, todėl galima sodinti visą sezoną. Aukštis nuo 50cm iki 3m.

Vejos įrengimas

Dirvos paruošimas bei kruopštus žalios vejos įrengimas ir priežiūra. Duodame garantiją.

Trinkelių klojimas
Alpinariumai ir gėlynai

Alpinariumų ir gėlynų projektavimas, įrengimas bei priežiūra.

Dekoratyviniai baseinai, vandens telkinukai, upeliai, fontanai
Dekoratyvinių augalų priežiūra

Dekoratyviniai augalai – augalų rūšys, išvestos namų bei aplinkos puošimui bei dekoravimui. Šiandien nė vieni stilingi namai neapsieina be dekoratyvinių augalų kieme, kurie ne tik papildo ir papuošia aplinką, bet ir veikia žmogaus gyvenimą.

Sklypo formavimas
Augalų genėjimas ir formavimas

Medžių išvaizda kraštovaizdyje ypač svarbi. Daugumai kraštovaizdžių geriausios yra natūralios augalo lajos. Venkite formuoti krūmus griežta geometrine forma, nes tai gali turėti neigiamos įtakos žydėjimui. Keiskite augalų natūralią formą, tik jei turite konkretų landšafto dizaino tikslą. Jei augalai nugenėti tinkamai – tai sunku pastebėti, kad jie buvo genėti!.

Laistymo sistemų įrengimas

Aplinkos tvarkymas ir priežiūra

Planuodami, kaip apželdinsite savo sklypą, nepamirškite atsižvelgti ir į tai, kaip šią teritoriją prižiūrėsite. Kiekvienas kampelis turi būti lengvai prieinamas, kad sodo technika galėtų pasiekti prižiūrimas vietas.

Apželdinimo projektų rengimas

Apmąstydami jį, atsižvelkite į savo sklypo ypatumus, į tai, kaip išdėstyti pastatai, padalinkite sklypą į zonas ir pagalvokite, kokius augalus norėtumėte pasodinti viename ar kitame kampelyje.

Reikia konsultacijos? Klauskite ir mes padėsime.